ריפוי

 

מפגשים פרטניים, לתהליכי עומק; אקסס בארס, סידהה קונדליני הילינג וליווי תהליכי התפתחות לחיבור בין גוף נפש, חומר ורוח, בשילוב מדיטציה, תנועה, יצירה, כתיבה וקריאה בקלפים.

אקסס בארס

אקסס בארס ™Access Bars, מבית ™Access Consciousness הינו תהליך אנרגטי המתבצע באמצעות מגע ב-32 נקודות בקודקוד ובפנים. באמצעות התהליך, גלי המוח מאטים, הגוף מייצר פריקה אלקטרומגנטית, שגורמת לנו להרגיש יותק קלים, חיוניים ונינוחים. למעשה, אנו מתחילים להיות נוכחים יותר בחיינו והעבר לא מקרין לתוך ההווה, באותה הדרך שהאוטומטים שלנו מכירים. בהפעלת הבארס יש באפשרותנו לשנות את ההסתברויות של האפשרויות העתידיות שלנו, הלכה למעשה.

  • מה יאפשר לנו להעניק יותר קלות, שמחה, שפע, בחירה ואפשרויות בחיים?

  • האם נוכל לדמיין את עצמנו מתרגשים מהאפשרות של עוד אפשרויות שנפתחות בפנינו להאיר את המציאות?

התהליך ממוסס את כל מה שלא משרת אותנו יותר, מבלי ליצור זאת מחדש; 32 נקודות המגע מייצגות תחומים שונים בחיינו כמו מערכות יחסים, כסף, שליטה, יצירתיות, מודעות, זמן, מרחב, מיניות ועוד. באמצעות מגע קל בקצות האצבעות משתחררות חסימות ונעילות אנרגטיות, ביקורת עצמית ושל אחרים, מתח שהצטבר בגוף, פחדים וחרדות, שיפוטים עצמיים וכלפי אחרים, דפוסי התנהגות, גישות, רגשות, מחשבות, אמונות ועוד. התהליך מאפשר שקט פנימי ופותח מרחב אינסופי של אפשרויות ונקודות מבט חדשות.

לקריאה נוספת ™Access Consciousness

סידהה קונדליני הילינג  -  Siddha Kundalini Healing

“Develop a more intimate relationship with the unseen” 

תהליך אנרגטי מרפא ומנקה, שמתבצע ללא מגע ידיים, אלא ע"י סריקת מרכזי האנרגיה. מקורותיו הם ביוגה עתיקה, שמאניזם וטנטרה. התהליך מעורר את אנרגיית הקונדליני ופותח את השערים לאור האינסופי. סידהה קונדליני היא מדע ולא דוגמה או פילוסופיה. זוהי יוגה שנהגו בה הקדומים כבר לפני למעלה מ-5000 שנה. התהליך מאפשר לצוף על גלי השמחה וההודיה. גורם לנו להיות יותר רגישים לרטיטות העדינות, ע"י התעוררותה של עוצמה אינסופית, מאנרגיית שקטי (אור האינסופ). אנרגיית הקונדליני המצויה בתוכנו כל הזמן, מאפשרת לנוע להעמיק פנימה, לרפא ולברוא מציאות מהחלומות שלנו. זו הזדמנות נהדרת להביט פנימה, ולהעמיק את המסע המרתק לריפוי, להרפיה, לבריאה. המטופל שוכב לאחר שנבנית עבורו מנדלה ייחודית מקריסטלים, סימנים וסמלים ייחודיים. בסיום הסריקה, המטופל והמטפל חולקים ומשתפים במה שחוו וראו במהלך הטיפול. זהו תהליך עוצמתי מרפא ומנקה.

לקריאה נוספת Siddha Kundalini Healing

קריאה בקלפי אושו זן טרוט

קריאה בקלפי אושו זן טרוט, העתיקים והאהובים עליי במיוחד. אין טוב או רע בפתיחות, אלא רק מסרים, סימני דרך לחיים והם תמיד מדייקים. הפתיחה בקלפים  מאפשרת שיקוף, קבלת מידע תשומת לב ומודעות לפעולה נכונה. 

​©created by MF ~ SmadarArt 2018